STRONY WWW & APLIKACJE

Strony www, rozbudowane serwisy i aplikacje, rozwiązania IT to jedna z naszych specjalizacji.
Przykładamy wagę do tego aby dać Klientowi produkt kompletny od A do Z.
Cechuje nas wysokiej klasy design oraz bardzo wysokie umiejętności programistyczne co sprawia, że nasze strony są przystępne w odbiorze i działają bez zarzutu.

Oprócz wielu realizacji ciekawych stron www wykonywaliśmy serwisy internetowe z funkcjami autmoatycznego generawania materiałow marketingowych, ciekawe aplikacje mobilne, indywidualnie napisane systemy do zarządzania specyficznymi projektami i przedsiębiorstwami, serwisy tematyczne itp.

ZOBACZ NASZE PROJEKTY

Zapytaj o nas naszych Klientów

Wysoka jakość wykonania mimo szalonych terminów. Black Coffee spisało się na medal. To nie tylko świetni specjaliści ale też fajni ludzie.

Magdalena Then-Cieślak General Electric

Ciekawe pomysły, rozwiązania, inicjatywa i uczciwość. Pełen profesjonalizm. Nigdy nie pracowałem z lepszą Agencją.

Radosław Szczot Członek Zarządu Pago HR

Współpracujemy z Agencją Black Coffee już od lat. Jest to firma, która stworzyła cały nasz nowy wizerunek i w sposób profesjonalny go wdrożyła. W Black Coffee Sp.z o.o. cenimy jakość świadczonych usług ale również to, że dzielą się z nami wiedzą i ciekawymi pomysłami.

Marcin Kuczyński Prezes Zarządu Ekspert Solutions sp.zo.o.

Black Coffee to pomysłowość, zaangażowanie, zrozumienie specyficznych potrzeb, świetna jakość materiałów marketingowych, doradztwo w zakresie szeroko pojętych zagadnień marketingowych wraz z kompleksową ofertą ich realizacji.

Małgorzata Ilińska Dyrektor Zarządzający Jack Sp.zo.o.

W Black Coffee rozumieją nasze potrzeby, obsługują nas bardzo sprawnie. Realizowane projekty oraz pomysły zawsze są wysokiej jakości. Polecam.

Tomasz Waluśkiewicz Dyrektor Sprzedaży Araj (Unia Sp.zo.o.)

Choć jest wiele agencji reklamowych na rynku to trudno jest znaleźć dobrą agencję. Black Coffee to firma o specjalizacji marketingowej oraz IT, która nie rzuca słów na wiatr. Polecam z czystym sumieniem.

Akradiusz Kierkicz Właściciel Carson - inteligentny auto serwis